Dlouhé spláchnutí XD

23. dubna 2010 v 21:28 | Kimi Haruko |  O Velká Já XD
Už nechci dál bloudit pomyslným kruhem a schovávat se za maskou veselý. Myslím, že mé herecké umění dosáhlo vrcholu a teď chce dát výpověď. Možná to bude lepší, nastavit pravou tvář. Ale co když už to nepůjde? Síla zvyku je aiž moc velká nato aby se dala přehlížet. Můj věčný úsměv skrývá moře mých slz. Odmítám se ohlížet zpět na to, kdy jsem se tak začala chovat. I kdybych to udělala nic bych na tom nezměnila. Jediné co mohu udělat je jak mi někdo řekl věřit a jít dál. Dobrá. Kouknu dopředu. Momentálně tam nic nevidím, ale vím, že jestli budu chtít něco se tam objeví. Bude už jen na mě co. Pokusím se vykládat pravé karty na stůl hned jak si je vezmu z balíčku.
Pokud na mě pak budou ostatní šlapat je mi to fuk. Možná se konečně budu cítit volná. Už nechci bránit tomu kdo jsem. Přece jen jsem jen jednou kapkou v tom mém moři. Ostatní jsou ti, kvůli kterým ty kapky vůbec padaly. A mě už to stačí. Tím, že v sobě dusím pocity. A tím jak někdy neřeknu, co si skutečně myslím jsem si šáhla na dno svých sil. Psychicky jsem momentálně na bodu mrazu. Jen jedna malá křehká květina je ve sněhové váníci. Jestli přežije bude odtěď záviset na mě.
Snad se mi konečně podaří odhalit mezi mraky slunce...
Přejte mi štěstí.
Možná se Konečně Kimi Haruko Okami stane vlastní paní...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tsuki Neko Tsuki Neko | E-mail | Web | 23. dubna 2010 v 21:39 | Reagovat

Pokud je to tak,tak já budu to Sluncel, které přiměje vánici ustoupit a opět rozehřát tve pochroumané lístky a přivézt tě znovu k žití.Pokud vánice neustoupí tak se zhmotním a já sama budu tvou barikádou před zahynutím,i kdybych já sama měla podlehnout.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama